Ubezpieczenie NNW dla dzieci – czym właściwie jest?

Ubezpieczenie NNW dla dzieci może okazać się niezwykle przydatne dla naszych pociech. Jest to ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, które ochroni nasze finanse przed skutkami uszkodzenia ciała lub śmierci osoby, której takie ubezpieczenie dotyczy. Rehabilitacja, jak i inne poważne skutki nieszczęśliwego wypadku mogą wiązać się z potrzebą wykorzystania sporego nakładu finansowego, w którego posiadaniu często nie jesteśmy. Zapewni to zatem ochronę podczas niespodziewanej sytuacji. Ważna informacja: taka polisa działa i obejmuje ochroną ubezpieczeniową również podczas wakacji i ferii. 

Co wyróżnia polisę NNW dla dzieci na tle innych?

Polisy ubezpieczeniowe zazwyczaj działają na bardzo zbliżonych zasadach. Oczywiście zakres ochrony ubezpieczeniowej bywa różnorodny ze względu na jego tematykę. Ubezpieczenie NNW dla dziecka jednak posiada kilka istotnych wyróżników, które są warte podkreślenia, ponieważ mogą skłonić kogoś do jego zakupu, mianowicie:

– ubezpieczenie NNW dla dziecka działa w szkole, jak i poza nią,

– obejmuje uszkodzenia ciała podczas nieszczęśliwego wypadku,

– obejmuje pobyt w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku lub choroby,

– obejmuje jednorazowe świadczenie z tytułu operacji w wyniku nieszczęśliwego wypadku,

– obejmuje wyczynowe uprawianie sportu w każdym wariancie ubezpieczenia,

– obejmuje ukąszenie przez kleszcza, organizację i pokrycie kosztów badań i antybiotykoterapii,

– zawiera w sobie Pakiet HejtStop!; wsparcie psychologiczne, prawne oraz IT.

Ubezpieczenie dla ucznia – kup online!

Jeśli nie masz czasu chodzić bezpośrednio do ubezpieczycieli, możesz zakupić taką polisę całkowicie online, bez wychodzenia z domu! Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń, porównaj oferty różnych towarzystw i wybierz wariant odpowiedni do swoich oczekiwań. Następnie wprowadź odpowiednie dane i dokonaj opłaty, a polisa w bardzo szybki sposób zostanie przesłana na adres mailowy, jaki zostanie podany. To nigdy wcześniej nie było tak proste!

(0)