ApteoMed Paracetamol 500mg 20 tabletek

3,59

Opis

Wskazania: bóle różnego pochodzenia, między innymi: bóle głowy (także migrenowe), stawowe, mięśniowe, miesiączkowe oraz występujące po urazach i zabiegach chirurgicznych oraz stomatologicznych; gorączka, np. w stanach grypopodobnych i przeziębieniach.

Skład: substancja czynna: paracetamol 500mg/tabletka; substancje pomocnicze.

Działanie: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe.

Dawkowanie: dorośli i młodzież powyżej 12. lat (o masie ciała większej niż 50 kg): dawka jednorazowa: doustnie 1-2 tabletki, w razie konieczności można powtarzać co 4 godziny, do 4 razy na dobę.
Maksymalna dawka dobowa:
– przy stosowaniu krótkotrwałym (do 3 dni): 8 tabletek w dawkach podzielonych
– przy stosowaniu długotrwałym (do 10 dni): po konsultacji z lekarzem, 5 tabletek w dawkach podzielonych.
Odstęp między kolejnymi dawkami powinien wynosić co najmniej 4 godziny. Bez konsultacji z lekarzem nie należy stosować dłużej niż 3-5 dni.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na paracetamol lub którykolwiek z pozostałych składników leku, choroba alkoholowa, ciężka niewydolność wątroby lub nerek.

Ceneo

Zdrowie

Leki bez recepty

Przeciwbólowe

ApteoMed Paracetamol 500mg 20 tabletek

autoimmunologiczne zapalenie żołądka
, syrop drill
, syropy na kaszel mokry
, make me bio krem
, radical med szampon
, tagi skórne
, b50
, normaclin
, jak zmniejszyć ból miesiączkowy
, meteospasmyl a alkohol
, mamilax
, paracetamol przedawkować
, na pamiec i koncentracje domowe sposoby

yyyyy

(0)