Najlepszy sklep okulistyczny z soczewkami, oprawkami i okularami przeciwsłonecznymi – e-okularnicy.pl. 

Wysokiej klasy okulary korekcyjne przeciwsłoneczne mogą być Twoje!  

Słońce, mimo swoich pozytywnych aspektów, działa w dużym stopniu negatywnie na naszą skórę i oczy. Zawarte w świetle słonecznym promienie ultrafioletowe UV-A nie są niestety zatrzymywane przez powłokę ozonową, co może doprowadzić do uszkodzenia włókien kolagenowych, które są budulcem rogówki i soczewki oraz szczególnie wrażliwej tkanki – siatkówki. Dlatego tak ważne jest, aby okulary korekcyjne przeciwsłoneczne były doskonałej jakości. Osoby aktywne powinny postawić na okulary korekcyjne przeciwsłoneczne o specjalnej konstrukcji, która zapobiega przedostawaniu się światła i wyposażonej w wentylowane noski. Wysoki kontrast okularów gwarantuje idealną widoczność w każdych warunkach, na przykład podczas zjazdu po stoku.  

Jakie okulary korekcyjne przeciwsłoneczne wybrać?  

Okulary korekcyjne przeciwsłoneczne pełnią dwie podstawowe funkcje: chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV oraz korygują Twoją wadę wzroku przez cały czas. Oprócz odpowiednich soczewek zastosowanych w okularach ważne jest również, aby oprawki pasowały do Twojego stylu i upodobań. Oferta e-okularnicy.pl jest naprawdę szeroka, więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Specjalnie stworzona kolekcja okularów korekcyjnych przeciwsłonecznych dla kobiet, mężczyzn i dzieci z pewnością złapie Cię za serce!  

Solano — oprawki damskie w modnym stylu i kolorze  

Solano oprawki damskie korekcyjne wykonane zostały z odpornego na korozję monelu. Do wszystkich oprawek od tej firmy otrzymujesz w gratisie etui do okularów oraz ściereczkę do czyszczenia okularów. Firma Solano łączy ze sobą wygodę, przyjemność noszenia i modne wzór czy kształt. Wzornictwo Solano oprawki damskie to oddanie pewnego rodzaju hołdu wielkomiejskości, która inspirowana jest dynamiką, szybkim tempem życia światowych stolic, a także zaskakującymi połączeniami stylów.  

(0)